Ponyler Büyük Kraliyet Balosu’na hazırlanıyorlar!

by

Herkese Merhaba

Sizlere Şahane bir duyurumuz var. Çocukların en sevdiği markalardan biri olan My Little Pony’nin gelenekselleşen resim yarışmasına başvurular başladı. 30 Nisan 2017 tarihine kadar hayallerinde ki Pony Kraliyet Balosu’nu resme dökerek www.ponyresimyarismasi.com adresine yükleyen minik ressamlar birbirinden özel hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

 

YARIŞMAYA DAİR İPUÇLARI:

Yarışmanın teması “Hayalindeki Pony Kraliyet Balosu” Bu sene minikler pony’ler için yılın en önemli aktivitelerinden biri olan Büyük Kraliyet Balosu’nu resme dökecek..

Büyük Kraliyet Balosu Hakkında:

Büyük Kraliyet Balosu Equestria’nın seçkinlerini her yıl bir araya getiren görkemli bir etkinliktir. Her Pony galaya katılmasını sağlayacak o altın bileti merakla bekler. Canterlot’ta düzenlenen balo Prenses Celestia’nın çağırdığı Discord gibi özel misafirlerle daha da renkli hale gelmiştir. Ayrıca Twilight Sparkle da gala organizasyonu için Prenses Celestia’ya destek olur.

Resimler 25×35 cm ölçüsündeki resim kağıdına yapılmalı. Minikler her türlü resim ve boya malzemesini (pastel, sulu, kuru boya vb.) kullanmakta serbest.

Değerlendirmede miniklerin hayal güçleri, yaratıcılıkları, el becerileri ve kendilerini ifade ediş şekilleri göz önünde bulundurulacaktır. Bu doğrultuda başkalarından yardım aldığı veya kopya çektiği şüphesi uyandıran resimler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

HASBRO TÜRKİYE

Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:51 Kat:2 34676 Beylerbeyi, İstanbul

Posta ile yollanacak eserler için ufak bir hatırlatma:

Yapılan resmin arkasına miniğin adını, soyadını, doğum tarihini (gün/ay/yıl), velisinin adını soyadını, ev adresini, telefon numarasını ve varsa e-mail adresini yazmayı unutmayın!

 1. Yarışmaya 30 Nisan 2013 tarihinden önce doğmuş, 4 yaşından büyük çocuklar (4 yaş dahil), 25 cm x 35 cm resim defteri ölçülerinde, resim kâğıdına yapılmış resimlerle katılabilirler.
 2. Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmak serbesttir. (Sulu boya, pastel boya, kuru boya vb.)
 3. Yarışmanın konusu; “Hayalindeki Pony Kraliyet Balosu” olarak belirlenmiştir.
 4. Her yarışmacı istediği sayıda resim ile yarışmaya katılabilir.
 5. Bu yarışma, T.C. sınırları içerisinde ikamet eden yarışmacılar için geçerlidir.
 6. Yarışmanın amacı, çocukların hayal güçleri, yaratıcılıkları ve el becerilerinin geliştirilmelerini sağlamak, yeni ilgi alanları ve beceriler oluşturarak, yeteneklerini sergileme imkânı vermektir.
 7. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 8. Yarışmacılar, daha önce yayınlanmış, başka yarışmalara gönderilmiş ve üçüncü şahısların haklarını ihlal eden tasarımlarla yarışmaya katılamazlar.
 9. Yarışmacılar, ancak veli ve kanuni temsilcilerinin bilgileri dahilinde yarışmaya katılabilirler. Hasbro Türkiye, yarışmacıların, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
 10. Yarışmaya katılım 25 Şubat 2017 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 11. Yarışmaya katılım için gönderilen resimlerin ön ve final elemeleri, Hasbro My Little Pony marka yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından yapılacaktır.
 12. Bir büyüğün yardımıyla yapıldığı tespit edilen veya bu şüpheyi uyandıran resimler değerlendirmeye alınmayacaktır.
 13. Yarışmada değerlendirme, yarışmacıların hayal güçleri, yaratıcılıkları, el becerileri ve kendilerini ifade ediş şekilleri göz önünde tutularak yapılacaktır.
 14. Hasbro Türkiye çalışanlarının ve yarışma ortaklarının çocukları ya da 3. dereceye kadar yakınları yarışmaya katılamazlar. Yarışma sonuçları 30 Mayıs 2017 tarihinden itibaren “www.ponyresimyarismasi.com” web sitesinde (“Site”) yayınlanacaktır. Dereceye giren yarışmacılarla; yarışmaya kaydolurken belirtmiş oldukları iletişim adresleri vasıtasıyla iletişime geçilecektir. 1 ay süreyle kendisine ulaşılamayan yarışmacıların ödül hakkı geçersiz kılınacaktır. Böyle bir durumda ödül hakkı bir sonraki yarışmacıya geçer. Her yarışmacı sadece 1 kez ödüle hak kazanabilir.

 

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir