Lipton Ice Tea ve Migros okulları renklendiriyor

by

Bugüb sevgili Hayko Cepkin ile birlikte, Lipton Ice Tea ve Migros’un, ‘Rengarenk Okullar’ iş birliği projesi kapsamında, Kağıthane’deki Önder İlkokulu’nun duvarlarını boyadık.

Migros, Lipton Ice Tea ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) iş birliği ile geçtiğimiz yıl başlatılan “Rengârenk Okullar” kampanyası kapsamında, eskimiş ve tadilat ihtiyacı olan okulların iç ve dış boyasın yenilenmesi sağlanarak çocukların hayatı renklendiriliyor ve öğrencilerin daha renkli bir ortamda daha mutlu eğitim görmelerine katkıda bulunuluyor.

2017 yılında başlayan “Rengârenk Okullar” projesinin bu yılki ilk durağı olan İstanbul Kâğıthane Önder İlkokulu’nun iç ve dış boyası, Lipton Ice Tea’nin marka yüzü Hayko Cepkin’in katılımı ile TOG öğrencileri tarafından yenilendi.

Karikatürist Serkan Yılmaz’ın öğrencilerle atölye yaptığı ve Kâğıthane Önder İlkokulu’nun farklı bir görünüme kavuştuğu çalışmada, öğrencilerle birlikte hoşça vakit geçirdik.

Etkinlikte eğlenceli dakikalar geçiren Hayko Cepkin: “Lipton Ice tea ile birlikte “Rengârenk Okullar” kampanyası çerçevesinde okullardaki yüzlerce çocuğun hayatını renklendirmeye çalışıyoruz. Çocuklara ulaşıyor olmak ve okullarını boyayıp onların hayatlarını renklen-direrek mutlu edebilmek benim için de büyük bir gurur… Bu anlamlı proje gibi çocukları mutlu eden projelerde yer almaktan ayrıca keyif alıyorum. Bu anlamda projeye destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir