Hakkımızda

Merhaba, Hayatta her şey bir zincir ve bizler de o zincirin halkalarıyız. Sosyal medyada tecrübelerimi, yaşanmışlıklarımı, çektiğim fotoğrafları, gezdiğim/gördüğüm yerleri paylaşırken bir kızım oldu... Kızımın hayatıma girmesiyle yaşam şeklim, zevklerim, görüşlerim değişti ve bir de annelik tecrübelerim oldu. Annelik tecrübelerimi, oynadığımız oyunları, yediğimiz yemekleri, okuduğumuz kitapları, gezdiğimiz yerleri, giydiğimiz kıyafetleri paylaşırken bir sürü takipçim oldu. Takipçilerim artınca bilgilerim, zevklerim, tecrübelerim sosyal medyaya sığmaz oldu ve bunun sonucunda bir de blogum oldu. Blogum olunca blogger oldum, blogger olunca da tanıtımlar, lansmanlar, marka işbirlikleri başladı... Ama yapım gereği orda duramadım. Bu zincir benim için hep devam etmeli, hep büyümeli, paylaşım ne kadar çok olursa, kendimi okadar iyi hissediyorum çünkü... Çocuk modası ile çıktım bu yola.

 

Önce ALL TRENDS FOR KIDS’i kurdum. Türkiye’de özellikle ‘çocuk modası’ ve ‘çocuk trendleri’ konusunda bilgi alabileceğimiz hiç bir kaynak yoktu. Dünya markalarını, tasarımcıları, dünyada ki tüm yeni çocuk trendlerini paylaşacağım bir blogum olsun istedim. Bu konuda kendime ve zevkime güveniyordum. 2014 yılında açtığım web sayfamda ve @alltrendsforkids instagram hesabında sezonun yeni çıkan ürünlerini, dünya markalarını ve trendlerini paylaşmaya başladım, kısa zamanda çok beğenildi ve hala anneler ve anne adayları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Kızımın büyümesi ve tam zamanlı okula başlamasıyla, boş vakitlerim çoğaldı, araştırmalarım arttı ve çocuk modası ile başladığım yolumda ‘LifeStyle Blogger’ olarak devam etme kararı aldım. En büyük hayalim ilerde devamlılığı olan bir dergi çıkartmak ve bunu günün birinde mutlaka yapacağım. İşte burada zincir tekrar başlıyor.

Hayalimdeki derginin ipuçları bu blogda ve benim o ip uçlarını iyi takip ederek, daha çok okumam, daha çok öğrenmem, daha çok gezip görmem ve bu hayat döngüsü içinde de sizlerle olan bilgi akışı ve paylaşımlarımızın devamlılığını sağlamam gerekiyor. Bu yazıyı buraya kadar okuduysanız, öncelikle aramıza hoşgeldiniz… İlerde bir ekip kurup hayallerime kavuşabilmem için şuanda yardımlarınıza ihtiyacım var. Fırsat buldukça gelip buradaki yazılarımı okuyun, okudukça bana eleştiriler yapın, siz olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bildirdikçe ben kendimi daha çok geliştiriyor ve hayallerime daha çok yaklaşıyor olacağım. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle
BURÇİN KAYA
LifeStyle & Kids Fashion Blogger

 

İletişime Geçmek İçin Lütfen Doldurunuz

 

İsim

Email

Mesaj