Bozukbağ Kahvaltı Bodrum

by

Jupiter Grup’un en yeni gözdesi olan Bozukbağ Kahvaltı, Bodrum’da yeni sezonda hizmet vermeye başladı. Biz de bir gidip yeni kahvaltı mekanını yerinde görüp test edelim istedik.

Bozukbağ Kahvaltı Bodrum, Gündoğan- Türkbükü arasındaki ana yol üzerinde. Toplam 12 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan mekanda, tavanda Rum evlerinden kapılar, mozaik kaplı masalar ve çeşit çeşit çiçeklerle rengarenk bir dünya yaratmışlar. Odun ateşinde menemen, kızarmış hellim, pide, bal kaymak ve kendi yetiştirdikleri pek çok doğal ürünle zengin bir serpme kahvaltı hazırlamışlar.

Müşterilerin geniş ve ferah bir bahçede gezmesini de mümkün kılan Bozukbağ Kahvaltı’nın, Bodrum’da aslında bir eksik olan kahvaltı mekanı eksikliğini bu sezon kapadı.

12 dönüm içinde bin 200 ağacın ve 500 hayvanın olduğu, 250 kişilik mekan iki bölümden oluşuyor. Çocuklu aileler için çocuk oyun parkının da bulunduğu ‘aile bölümü’ bulunuyor. İkinci bölüm ise yetişkinler ve sessiz takılıp kafa dinlemek isteyenler için tasarlanmış. İçeride salıncaklar, hamaklar ve kahve içmek isteyenler için dinlenme bölümleri de hazırlanmış. Ortaya her şey dahil kahvaltı geliyor. Kavurmalı yumurtadan tutun da menemene, çeşit çeşit peynire her şey dahil kahvaltı saat 07.00-19.00 arası servis ediliyor.

Fiyatları piyasadaki serpme kahvaltı mekanlarına göre bir tık pahalı buldum ama çok keyifli ve güzel bir mekan olmuş.
SevgilerimleBurçin Kaya

İletişim ve Adres

📞
📞

Rezervasyon için telefon numarası;
 0252 357 70 70
 0530 260 93 93
08.00 ile 17.00 arası hizmet veriliyor.

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir