AURA CHAKE Mucizesi

by

Aura Chake Markasının Türkiye Koordinatörlerinden Nurgül Yavuzarslan’ın kendi elleriyle yaptığı muhteşem bir anti-aging bakımı ile bire bir deneyimlediğim Aura Chake ürünlerinin, ilk uygulamada bile cilde ne kadar büyük bir etkisi olduğunu kendi gözlerimle gördüm.

Eve gelip internetten yaptığım araştırma sonucu gördüm ki, haklıymışım, hemen hemen herkes benimle hemfikir. Bu markadan ‘mucizevi bakım’ diye bahsedenler bile var.

Dilerseniz bilmeyenler için markayı biraz tanıyalım.

Aura Chake Markası 1986 yılından bu yana Fransa’da üretilen, dünyanın en lüks cilt bakımı markalarından biri… Dünyanın en seçkin merkezlerinde satışı ve uygulaması olmasına rağmen, fiyatının bir çok markanın altında oluşu, markanın çok tercih edilmesinde ki en büyük sebeplerden de bir tanesi.

En yeni teknolijelerle üretilen 45’ten fazla ürün çeşidiyle, en iyi kimyagerlerin ekspertizinden faydalanan ‘Aura Chake’, sürekli gelişen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Piyasada yer alan en iyi anti-aging ürünlerinden bir olan Aura Chake, en yüksek kalite ve prestiji sunarken, yaşlanma karşıtı teknolojisiyle de iddiasını ortaya koyuyor.

Aura Chake’i diğer markalardan ayıran en önemli farkı ürünlerinin gözle görülür etki bırakıyor olması.

Her türlü cilt sorununa anında çözüm sunan ürünleri, kullanıldığı andan itibaren değişimi hissettiriyor.

Aura Chake ürünleri dünyanın en prestijli noktalarında satışa sunuluyor. Harvey Nichols ve Hilton Hotel’lerinin spası olan BitClub’tan satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle

Burçin Kaya

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir