Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ‘Özlem Süer’ defilesi

by

 

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar/Kış 2017 sezonu 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında, İstiklal Caddesi’nde bulunan tarihi Cercle d’Orient binasını kapsayan Grand Pera’da gerçekleşecek.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında Bashaques, Brand Who, Burçe Bekrek, Can Yunus Çetinkaya, Ceren Ocak, Ciğdem Akın, Cihan Nacar, Gülçin Çengel, Mehtap Elaidi, DB Berdan, Mert Erkan, Murat Aytulum, New Gen , Nihan Peker, Niyazi Erdoğan ,Özlem Süer, Sudi Etuz , T.A.G.G., Tuba Ergin ve Tuvanam yer alıyor.

“Gare de l’Est” (Doğu Garı) adlı koleksiyonunun defilesi ile Özlem Süer ‘in kapanışı yaptığı defileyi izleme şansı yakaladım.

Bütün parçalarında yüksek el işçiliği olan koleksiyonda dantel, tafta, tül ve işleme gibi pek çok farklı kumaş ve detayın ahenkli dansı vardı..

Ten rengi astarın, dantel ve işlemeli transparan tül kumaşların kullanıldığı parçalarda Özlem Süer’in imzasının olduğu çok net belliydi.

Hem vintage hem de modern çizgileri barındıran defilede, bu senenin trendi olan korse şeklindeki kemerler ve fırfır detaylar da ön plandaydı.

Makyaj da Nars ürünlerinin kullanıldığı defilede makyaj uygulaması Erkan Uluç ve ekibi tarafından yapıldı. Saçta ise günlük hayatımızda bile rahatça kullanabileceğimiz saç bantları dikkat çekiciydi.

Baş Mankenliğini Tülin Şahin’in yaptığı Özlem Süer defilesinden en sevdiğim parçaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sevgilerimle

Burçin Kaya

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir