FOREO LUNA 3 Yorumlarım

by
Öne Çıkanlar

Herkese merhaba, beni uzun zamandır takip eden arkadaşlarım bilir ki, yaklaşık 1,5 senedir cilt temizliğinde vazgeçilmez yardımcım FOREO’dur. Sabah akşam cildimi FOREO ile temizlemezsem, içim asla rahat etmiyor, FOREO’dan yardım aldığım zamanlarda cildimdeki ışıltıyı görmek içimi rahatlatıyor. Çünkü ne kadar yıkarsanız yıkın, ellerinizle yüzünüzü yıkadığınızda, cildiniz derinlemesine temizlenmiyor ve sonrasında pürüzsüz ve ışıl ışıl olmuyor.

FOREO kullanan arkadaşlarım ne demek istediğimi çok net anladı ama benim amacım FOREO kullanmayan arkadaşlarıma bilgiler vermek. Gelin size biraz FOREO’dan bahsedeyim.

Sevgili arkadaşlarım biliyorsunuz FOREO ödüllü tasarıma sahip bir İsveç Markası. Ona ödül kazandıran şey aslında sadece tasarımı da değil, FOREO ürünleri; özellikle yeni çıkan ve benim de çıkar çıkmaz aldığım FOREO LUNA 3, güzellik dünyasındaki en yumuşak cilt bakım cihazı diyebilirim.

Özellikle son zamanlarda piyasada FOREO’ya benzetilen bir sürü yüz temizleme cihazı türedi, ama unutmayın ki onların hiç birinde FOREO’da bulunan geliştirilmiş T-Sonik yüz temizleme fırçası ve arka yüzeyinde bulunan cilt sıkılaştırma masaj sistemi yok! 

Gelelim yeni FOREO LUNA 3’e…

LUNA 3, diğer modellerinden farklı olarak ‘’Foreo For You’’ adında kendisine özel bir mobil uygulama ile çalışıyor. Bu uygulama ile eşleştirerek kullanabildiğiniz LUNA 3’ün diğer modellerden farklı olarak özel geliştirilmiş titreşim seçenekleri ve 4 farklı masaj özelliği bulunuyor. Yani FOREO  LUNA 3’te istediğiniz titreşim ayarını kendiniz yapabiliyorsunuz ve yüzünüzün 4 farklı bölgesi olan Göz Çevresi, Kontür Bölgesi, Alın Bölgesi ve Boyun Bölgesi için, uygulamadan talimatları takip ederek kolayca masaj yapabilirsiniz.

Karma ciltlerden hassas ciltlere kadar tüm cilt tiplerine uygun olan FOREO LUNA 3, özellikle benim gibi karma bir cilde sahipseniz çok işinize yarayacak. Çünkü benim cildimin en büyük problemi büyük gözeneklerim ve siyah noktalarım. Neyse ki günlük yüz temizliği rutinime FOREO’yu kattığımdan beri hem gözeneklerim sıkılaştı hem de siyah noktalarımdan kurtuldum. Gözenekleri her zaman temiz tutmak, sivilce oluşumunu da engelliyor. Bunu kesin olarak söyleyebilirim.

FOREO ile ilgili daha önce hiç kullanmamış arkadaşlarıma şu noktaları da söylemem gerekiyor. Arkadaşlar FOREO makyaj temizleme aleti değil. Makyajlı suratınıza asla uygulamayın olur mu? Öncelikle makyajınızın kabasını bir temizlemeniz gerekir. Ben Bioderma’nın Micellar suyu ile önce cildimi bir güzel siliyorum. Daha sonra yüzümü ve FOREO’mu ıslatıp, yine Bioderma’nın Sensibio yüz temizleme jeli ile yüzümü derinlemesine temizliyorum.

Daha sonra yüzümü kurulayıp bu sefer de FOREO LUNA 3’ün arka yüzeyi ile kendi bakım rutinimi uyguluyorum.

Nedir bu cilt bakım rutini derseniz, sabah akşam yüzümü temizledikten sonra serumumu asla ihmal etmiyorum. Serumu sürüp üzerine nemlendirici kremimi sürdüğümde, hele hele FOREO LUNA 3 ile masaj yaptırarak bir uygulama yapıyorsam cildim ürünü daha iyi emiyor ve daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Yani ürünümün mevcut performansını da arttırmış oluyorum. Sadece ürünlerimi cildime yedirmiş olmuyorum, aynı zamanda kan dolaşımını da harekete geçirmiş oluyorum ve cildime bir nevi anti-aging uygulamış oluyorum.

Ürün su geçirmez bir ürün olduğu içim, kullandıktan sonra rahatça suyun altında yıkayabiliyorum, ürünün silikon kısmı ultra hijyenik olduğu için, bakteri birikmesine karşı dayanıklı bir yapıya sahip, hijyen konusunda da içim son derece rahat..

FOREO LUNA 3’ü aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey sabah akşam 1-2 dakika yüz temizliği ve sonrasında cildinizin ihtiyacına göre bir masaj belirleyerek 2-3 dakika da cildinize masaj uygulamak, hepsi bu, topmada 5-6 dakikanızı ayırarak derinlemesine bir temizlik ve bakımı yüzünüze uygulamış olacaksınız.

Şarj konusunda sizi hiç uğraştırmayacak, çünkü 1 kere şarj ettikten sonra tam 650 kere ürünü kullanabiliyorsunuz.

FOREO LUNA 3‘ü kullanmaya başladıktan sonra, Kırışıkların ve çizgilerin görünümden yumuşama, yüz kaslarınızda rahatlatma, cilt tonunuzda eşitlenme gözlemleyeceksiniz. Yüzünüzün doğal parlaklığı geri gelecek, siyah noktalarınızda azalmalar göreceksiniz ve kendinize her gün 5 dakika ayırıp bakım yaptığınız için mükemmel bir tatminlik hissedeceksiniz. Bence hepimiz buna değeriz hanımlar.

FOREO LUNA 3‘ü detaylı incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz 🙂 

Sevgilerimle

Burçin Kaya

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.