Dyson V Serisi Elektrik süpürgeleri ile kablo yok, zor hareketlere gerek yok!

by

Elektrik süpürgesi diyip geçmemek lazım, bence elektrik süpürgeleri evimizin en önemli yardımcılarından biridir. Ben olaya sadece temizlik olarak bakmam, evde çocuğum da olduğu için, ev temizliğine her zaman sağlık olarak bakarım, bu yüzden elektrik süpürgerleri benim için çok önemlidir… Sağlık konusu söz konusu olduğunda ise paradan hiç bir zaman kaçınmam. Evdeki temizlik asistanım, yani elektrik süpürgem her zaman en iyisi olmalı!

En iyi ‘Elektrik süpürgesi‘ denildiği zaman da aklıma ilk gelen marka Dyson’dur… Bence bu önemli bayrağı da senelerdir elinden alabilen olmadı. Neden mi?

Çünkü çok ağır testlere tabi tutularak, her geçen sene kendini daha da geliştiren üst düzey bir teknolojiye sahip.

Mesela Dyson elektrik süpürgelerinin, 5 yıla tekabül eden ev içi hor kullanım testlerine tabi tutulduğunu, kablo sistemlerinin 2,5 milyon kez test edildiğini, temizleme başlıklarının 33.819 kere darbe testine sokulduğunu, prototiplerinin 10.000 kez yere atılarak test edildiğini, cihazların özel olarak hazırlanmış odalarda akustik testlerden geçirildiğini biliyormuydunuz?

Peki bir çok elektrik süpürgesinin çalışırken soluduğunuz havadan daha pis bir hava çıkışı sağlayarak, aynı zamanda evdeki tozu bir yerden alıp başka yere aktardığını biliyormuydunuz?

Ben aslında bugün ki yazımda yüzey temizliği odaklı, sıradan elektrik süpürgelerinden bahsetmek istemiyorum. Dyson‘u diğer markalardan yine ayıran; kablosuz, zahmetsiz, en güçlü emiş gücüne sahip, evinizin sadece yüzeyini değil, dikey kullanım ile her noktasını temizleyebileceğiniz, kompakt tasarımlı bir ürünü olan V Serisi şarjlı elektrik süpürgelerinden bahsetmek istiyorum.

Dyson V serisi kablosuz elektrikli süpürgeler, elektrik süpürgesi anlayışını yeniden tanımlamış olan süpürgelerdir. Yani o alışık olduğumuz ağır yükleri yoktur. Makinayı çıkartıp fişe takmakla vakit kaybetmezsiniz. Sürekli arkanızda dolaşan ve size vakit kaybettiren, hareket ve manevra kabiliyetinizi kısıtlayan kablolu ağır makinalara da benzemez. Pratik bir şekilde dönüşebilen aparatlarıyla zeminden tavana her farklı alanda kullanabilirsiniz. üstelik çok hafiftirler.

Hijyenik toz boşaltma mekanizmaları sayesinde, içerisindeki tozu kiri bir seferde ve toza dokunmadan boşaltmanıza olanak sağlar, sizi temizlik sonrasında da uğraştırmaz.

Özellikle evinde kedi köpek gibi evcil hayvan besleyen ailelerin tercih ettiği bir marka olan Dyson , diğer markaların tek bir aparat ile çıkartamadığı saç, kıl, ince tozlar ve zorlu kirleri V Serisi kablosuz elektrik süpürgelerinde ki aparat çeşitliliği sayesinde kolayca temizler.

Eve Dyson geldiğinden beri iş yükümüz de hafifledi. Çünkü sağolsun Lal evi süpürme işini bize bırakmıyor. Hatta Dyson ile evi süpürebilmek için kendisine kirler üretiyor. ‘Anne bak burası kirlenmiş, ben burayı bir süpüreyim’ bu aralar en çok duyduğum cümle.

Size kocaman bir anne tavsiyesi vereyim mi? Özellikle benimki gibi alerjik bir çocuğa sahipseniz, hemen bir Dyson bayisine koşun 🙂

Sevgilerimle

Burçin Kaya

 

 

 

 

 

 

Etiket Yok 0 Yorum 0

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir