Evde derinlemesine cilt temizliği ve anti-aging etkili bir bakım için tek bir cihaz: FOREO LUNA 2

by

Hayatımın hiçbir döneminde problemli bir cildim olmadı. Çünkü cildime hep önem verdim. 20’li yaşlarda başlayıp, Ürünlerimi hep düzenli olarak kullanıp, cilt temizliğimi de hiç aksatmadım. Sağlıklı ve kusursuz bir cilde sahip olmak için her sabah uyandıktan sonra ve her gece yatmadan önce cildimi iyice temizledim ve nemlendirdim. Bu iyi bir cilt için bence altın kural.

Göstermiş olduğum bu özen sayesinde, 38 yaşında olmama rağmen genç bir cildim var. Ama bu demek değil ki cildim hep böyle kalacak. 40 Yaşa doğru yaklaşıyorum ve cildimde oluşacak olan sarkma ve kırışıklık gibi bazı olumsuzlukları geciktirmek için FOREO LUNA 2 sipariş ettim.

FOREO LUNA 2 yaşlanmayı geciktiren bir masaj ve yüz temizleme aleti. Kullandığı T-Sonic teknolojisi sayesinde, düzenli kullanıldığında yaşlanma etkilerini yavaşlatıyor, lekelerin görünümünü azaltıyor, ölü cilt hücrelerini alıyor, siyah noktaları yok ediyor ve cildi nazikçe temizliyor. Gözeneklerimde kalmış olan fondöten-makyaj kalıntılarını , kiri ve yağı temizleyerek cildime sürmüş olduğum bakım ürünlerimin de emilimini arttırıyor.

Tam 3 aydır kullanıyorum.Ultra yumuşak yüz fırçası sayesinde, günde iki kez 2’şer dakika kullanmanın yeterli olduğunu gözlemledim… Gün içinde ayırdığım 4 dakikayla, cildim daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha sağlıklı bir görünüme kavuştu.

Ayrıca, ultra hijyenik medikal silikon tasarıma sahip olduğu için, bakteri oluşumuna karşı dirençli olduğunu biliyorum ve bu da içimi rahatlatıyor.

Ben sipariş verdiğimde henüz Türkiye’de yaygın olarak satılmıyordu. Şimdilerde hemen hemen tüm online alışveriş sitesinde bulabiliyorsunuz. Beymen, Hepsiburada, Trendyol, Lidyana ve N11 güvenerek alabileceğiniz bazı sayfalar. Satın almadan önce bilmeniz gereken önemli bir şey var.

FOREO LUNA 2 ‘nin 4 farklı rengi var. Bunlar cihazın renk alternatifleri değil. Her cilt tipine göre ayrı ayrı geliştirilmiş bir LUNA 2 var. Pembe olan Normal Ciltler için, Mavi olan Karma Ciltler için, Turkuaz olan Yağlı Ciltler için ve Lila rengi olan da Hassas Ciltler için uygun. Önce kendi cilt tipinize uygun olan FOREO’ya karar vermelisiniz.

FOREO LUNA 2 ‘nin en ama en sevdiğim özelliği su geçirmez oluşu. Bu sayede her kullanmamda ürünü rahatça yıkayabiliyorum.

Bir diğer muhteşem özelliği ise şarjı. Ürünü ilk aldığınızda 1 kere şarj ediyorsunuz, sonra unutuyorsunuz. Çünkü tam 6 ay her gün kullansanız bile idare edebilecek kadar müthiş bir şarj kapasitesi var.

Ürünle ilgili en sevdiğim ve en çok kullandığım bir diğer özellik ise, arka yüzeyindeki masaj özelliği. Bu özellik tüm FOREO’larda yok, LUNA 2 ’nin bir tarafı cilt temizleme diğer tırtıklı yüzeyi ise masaj özelliği taşıyor.
Yani bayanlar işin özeti şu; evden çıkmadan kendi cilt bakımınızı ve kendi yüz masajınızı tek bir alet ile evinizde kolayca yapabiliyorsunuz. Hemde günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak.

Canım FOREO’m iyiki varsın.


Sevgilerimle
Burçin Kaya

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.