Demir Hayat’ın sağladığı ‘2 Can Hamilelik’ Sigortası

by
Herkese merhaba,
Benim hamile kaldığım dönemlerde, sosyal medya ve bloglar bu kadar aktif kullanılmıyordu. Benim facebook’tan başka sosyal medya hesabım yoktu ve orda da bu tip aydınlatıcı bilgiler paylaşılmıyordu.
Şimdiki anne adayları, hamileler ve anneler çok şanslı, ellerinin altında sosyal medyanın tüm nimetlerinden yararlanabiliyorlar ve bu tip faydalı bilgileri paylaşan bloglar ve hesaplar var.
Sayfamdaki anne adaylarına ve hamile annelere faydası olacağını düşündüğüm, çok önemli bir sigortayı sizlerle paylaşmak istedim…
Demir Hayat’ın sağladığı ‘2 Can Hamilelik’ Sigortası:
Nedir bu sigorta, bize sağladığı avantajlar ne? diye soracak olursanız, hamilelik sürecinde dahi satın alabileceğiniz ve anlaşmalı yüzlerce kurumda hemen kullanabileceğiniz bir sigorta.
 Anne ve bebeğin, doğum öncesi, doğum ve sonrasındaki tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen bu sigorta sayesinde, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın ve Özel Sağlık Sigortası’nın tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Bununla birlikte, bekleme süresi olmaksızın, tercih ettiğiniz kurumlarda ihtiyacınız olduğu anda doğum teminatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca ayakta tedavi teminatı ile tüm doğum öncesi kontrol ve tetkiklerinizi gerçekleştirebilir; psikolojik danışmanlık, diyetisyen hizmeti, göz ve diş muayene hizmetleri ile bebeğinizle birlikte kendi sağlığınızı da emin ellerde tutabilirsiniz.
·      Yatarak Tedavi Teminatı, poliçe süresi boyunca hastanede kalmayı gerektirecek tüm tedavi ihtiyaçlarında anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli olmak üzere annelerin sağlığını koruyor.
·      Ayakta Tedavi Teminatı, hamilelik sürecindeki tüm rutin kontroller; genel kan testi, ikili ya da üçlü taramalar, tiroit testleri, şeker yüklemesi, kan ve idrar tahlilleri gibi hamilelik boyunca ihtiyaç duyulan tetkik ve tahliller ile doğum öncesi anne ve bebek sağlığına önem veriyor.
·      Nerede ve nasıl doğum yapacağına anneler karar verir. Limitsiz Doğum Teminatı, bekleme süresi olmaksızın, anlaşmalı tüm kurumlarda gerçekleşecek doğumlarda, anne ve bebeklerin yanı başında.
·      Hamilelik süreci ile ilgili anne adaylarının en büyük korkularından biri, hamilelikte alınan kiloların doğumdan sonra verilememesidir. Diyetisyen Hizmeti, uzman diyetisyenler ile gerçekleştirilecek seanslar aracılığıyla doğum öncesinde kontrollü kilo alımına ve doğum sonrasında annelerin fazla kilolarından kurtulmasına yardımcı oluyor.
·      Hamilelik dönemi ve sonrasında annelerin psikolojik sağlığı hem kendileri hem de bebekleri için çok önemlidir. Psikolojik Danışmanlık Hizmeti, uzman psikolog veya psikiyatristler ile gerçekleştirilecek seanslar aracılığıyla doğum öncesi ve doğum sonrasında, annelerin yanında olarak destek sağlıyor.
·      Hamilelik sürecinde annenin ağız ve diş sağlığı olumsuz yönde etkilenebilir. Diş Muayenesi Hizmeti, annelere sunulan muayene, röntgen ve diş taşı temizleme hizmetleri sayesinde, hamilelik süreci ve sonrasında annelerin diş sağlığını koruyor.
·      Göz Muayenesi Hizmeti, anlaşmalı göz kurumlarında gerçekleştirilebilecek göz tarama testi ile anne adaylarının göz sağlığına da önem veriyor.
·      Evde Hemşire Hizmeti, anne ve bebeği evlerinde ziyaret eden tecrübeli hemşireler tarafından sunulan yeni doğan bakımı ve bebek desteği ile tüm anne ve bebeklerin yardımına yetişiyor.
·      2 Can Hamilelik Sigortası; sadece annenin değil, bebeğin de ihtiyaçlarını karşılıyor! Doğum sonrasında henüz hastaneden çıkmadan yapılması gereken bebeğin ilk muayenesi, yeni doğan aşıları ve topuk kanı testi de 2 Can ile koruma altında.
 Detaylı bilgi için 0850 252 04 04 nolu telefonu arayabilir veya www.2can.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Sevgilerimle
Burçin Kaya

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.