Yazın vazgeçilmez mucizesi Ashley Joy Saç Bakım Ürünleri

by

Yazın özellikle çeşitli işlemlere maruz kalmış saçların, daha çok bakıma ihtiyaçları oluyor, boyadan ve yapılan işlemlerden zaten zarar görmüş saçlar, güneş, havuz ve denizden ekstra etkilenip daha çok yıpranıyorlar.

Ben de bu sebeple, hem ilk çıktığı günden beri beğenerek kullandığım Ashley Joy ürünlerini sizlere detaylı bir şekilde anlatmak, hem de Ashley Joy Ailesine bu sene yeni katılan saç fırçası, saç havlusu ve saç bakım maskesini tanıtmak istedim.

Dilerseniz önce biraz Ashley Joy Markasını tanıyalım…

Doğa sahip olduğu sayısız zenginliklerini bizimle paylaşan, hem bedenimizi hem de ruhumuzu besleyen doğal kaynağımız, bizler ise ruh ve bedenin birleştiği eşsiz bir bütün.

Ashley Joy bu eşsiz bütüne iyi bakmaya, bedenimizi, cildimizi, saçlarımızı sevmeye ve onu en doğal yollarla Ashley Joy’un yolculuğu, markanın yaratıcısı Aslı Şen’in kendi saçlarına bir bakım ürünü aramasıyla başlıyor.

İşlem görmüş saçlarının zamanla doğallığını, sağlığını ve ışıltısını kaybettiğini fark eden Şen bunun önüne geçmek için birçok ürün deniyor ancak istediği sonuçları alamıyor.

Uzun aramalardan sonra, kendisi bir karışım yaratıyor ve tam 24 farklı ve doğal yağı birleştirerek bir karışım hazırlıyor. Bu yeni yaratımı ile zarar görmüş saçları nihayet ışıldamaya, daha kolay şekil almaya ve sakinleşmeye başlıyor.

Şen, bu mucize karışımdan hem ailesine hem de arkadaşlarına hediye ediyor. Sonuçlar o kadar olumlu oluyor ki bir kere kullanan bir yenisini istiyor.

Ürün ile tanışan herkesin saçlarında yaşadığı müthiş dönüşüm hikayelerinden ilham alan Şen, bu eşsiz karışımı, dünyanın dört bir yanında aynı sorunları yaşayan kadınlarla paylaşmak istiyor.

Konusunda uzman bir ekip kuruyor ve Ashley Joy’un ilk adımları atılıyor. Bitkisel özel içerikleri ile paraben içermeyen  eşsiz doğal saç bakım ürünleri böylelikle yaratılıyor.

Ürünleri daha yakından mercek altına alacak olursak…

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi

ÜRÜN DETAYI

Badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duştan sonra saçlarınızın kolay taranmasını sağlarken aynı zamanda saçınızı besler ve kırık uçların yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Saçınızı nemlendirerek elektriklenmesini engeller, saçınıza parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Saçınızın kolay çekil almasını ve fönün kalıcı olmasını sağlar. Durulanmaz.

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Yıkanmış olan saçınızı ıslaklığını havlu ile hafifçe aldıktan sonra kullanmaya başlayın. Saçlarınızın açılmasında zorlandığınız bölümlerine veya tüm saçınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Gerekli miktarda ürünü püskürterek saçınıza hafif masaj yaparak yedirin ve saçlarınızı tarayın. Uygulama sonrası saçlarınızı durulamayın.  Çocuklar içinde kullanıma uygundur.

Ashley Joy Argan & Zeytinyağlı Şampuan

ÜRÜN DETAYI

Ashley Joy Argan & Zeytin Yağlı Şampuan; içiriğindeki argan sayesinde saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesine katkıda bulunurken, zeytinyağı saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda saçlarınızın yeniden yapılanmasını destekler. Saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Paraben ve Parafin içermez. Tüm saç tipleri için idealdir.

Saçlarınızı ıslatıp, köpürterek uygulayın. İyi sonuç elde etmek için şampuanı uyguladıktan sonra 5 dakika bekletin ve durulayın. İhtiyaç duyduğunuzda tekrarlayın. Daha etkili sonuç için Ashley Joy Saç Bakım ürünleri ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Ashley Joy Argan Saç Bakım Serumu

ÜRÜN DETAYI

Ashley Joy Argan Saç Serumu; kuru, nemini yitirmiş ve yıpranmış saçların daga sağlıklı ve daha güçlü görünmesine yardımcı olur.Mat, cansız saçların ışıltı ve güç kazanmasını destekler. İçeriğindeki Havuç yağının sağladığı A vitamini ile saçı beslemeye yardımcı olurken, saçınızı nemlendirir. Durulanmaz

Avucunuza aldığınız ürünü ellerinde yayın ve havlu ile kurulanmış veya nemli saçınıza eşit miktarda dağıtarak uygulayın. Saçlarınızı her zamanki gibi şekillendirin.

Ashley Joy Saç Bakım Yağı

ÜRÜN DETAYI

24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş Ashley Joy Saç Bakım Yağı, saçlarınızın sağlığını geri kazanmasına yardımcı olur. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlarınızı için uygundur. Açeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, Baobab yağı saçınızı yoğun nemlendirir.

Yoğun bakım için avucunuza aldığınız ürünü ellerinizde yayın, kuru saçınıza eşit miktarda dağıtarak uyguladıktan sonra sıcak havlu ile sararak yaklaşık 20 dakika bekletin sonra şampuan uygulayıp durulayın. Günlük bakım için duştan sonra ürünü nemi alınmış saç uçlarına uygulayarak yaklaşık 5 dakika bekletin ve durulayın.

Ashley Joy Antfrızz Şampuan ( Yeni )

ÜRÜN DETAYI

Ashley Joy Antifrizz Şampuan, saçlarınızı kabartmadan pürüzsüz görünüm elde etmenizi hedefler. İçerisindeki avokado yağı ile saçların yumuşak, esnek, kolay şekil alabilir ve parlak olmasını desteklerken, saçı nemlendirerek elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda saçlarınızı kontrol altına alır, sakinleştirir. Paraben ve Parafin içermez. Kuru ve kalın telli saç tipleri için idealdir.
Saçlarınızı ıslatınız, köpürterek uygulayınız, iyi sonuç elde etmek için şampuanı uyguladıktan sonra 5 dk bekletiniz ve durulayınız. İhtiyaç duyduğunuzda tekrarlayınız. Daha etkili sonuç için Ashley Joy saç bakım ürünleri ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.400 ML

Ashley Joy Saç Bakım Maskesi ( Yeni )

ÜRÜN DETAYI

Ashley Joy Saç Bakım Maskesi, içeriğinde bulunan argan yağı ile saçları nemlendirmeyi, korumayı ve güçlendirmeyi hedeflerken, çok kuru ve nemsiz saçlara derinlemesine bakım yapar. Saç tellerinin yumuşak olmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. Hafif yapısı ile kolayca durulanır, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Paraben ve Parafin içermez. Kuru ve nemini yitirmiş saç tipleri için idealdir.
Nemli saçınıza uygulayınız. 5 dakika kadar bekletiniz, ardından durulayınız. 200 ML

Ashley Joy  Sac Havlusu

ÜRÜN DETAYI

Mikrofiber saç bonesi ile saçlarınızı daha kısa sürede kırılmadan kolayca Normal havludan daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber sac bonesini ,duşta , saunada , boyama sonrası ve saç bakımında kullanabilirsiniz.Saça uygulanan bakım ürünleri sonrası kullanımında ürünün saça emilimini arttirarak daha iyi sonuc elde etmenizi saglar .

Kullanım;
1.Kullanmadan önce yıkayınız.
2.Mikrofiber saç bonesini lastiği geride kalacak şekilde yerleştiriniz.
3.Düzgün bir şekilde içine yerleştirdiğiniz saçlarınızı büküp boneye sararak başınızın üstüne getiriniz.
4.Son olarak bonenin alt ucunu ,ön tarafındaki lastiğin içinden geçirerek sabitleyiniz

Ashley Joy Sac Fircasi

ÜRÜN DETAYI

Fırça kılları, ince, güçlü ve esnektir. Özel kıllar sayesinde hem ıslak hem kuru saçlarınızı koparmadan ve canınız yanmadan kolayca tarayabilirsiniz.Kılların ucunda bulunan silikon top başlıklar saç derinize masaj yaparak kan dolaşımınızı hızlandırır.

Lal’in saçları kıvırcık ve ince telli olduğu için, mavi sprey ve saç fırçası benim çok işime yaradı. Bu sayede banyo sonrası işkencesinden kurtulmuş oldum, şiddetle tavsiye ediyorum sevgili anneler.

Öpüyorum

Burçin Kaya

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir