Aileniz için Doğal Bakım Amway’den

by

Aileniz için Doğal Bakım Amway’den

Amway’in Doğadan İlham Alan Vücut Bakımı Serisi G&H yenilendi

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway’in yenilenen vücut bakım koleksiyonu G&H, ailenizin tüm cilt bakımı ihtiyaçlarını tek bir ürün serisi ile karşılıyor. Artık genç, yaşlı, herkes cilt bakımının keyfini yenilenen G&H ürünleri ile çıkarıyor

 Vücudumuzu dış çevreden koruyan en büyük bariyer olan cildimizin bakımı 7’den 70’e herkes için çok büyük önem taşıyor. Fakat tüm ailenin cilt bakım ihtiyacını karşılayabilecek tek bir ürün serisi bulmak oldukça zorİşte Amway’in yeni nesil vücut bakım koleksiyonu G&H, bu sorunu kökten çözüyor. Benzersiz ve besleyici formülü ile Yeni G&H, cildin sağlıklı ve dengeli görünmesini sağlıyor. Ayrıca bu özel seri hafif, sülfatsız ve ph dengeli formülü ile cildi yumuşatırken 3yaşından büyük çocukların kullanımına uygun formülü içeriyor.  

G&H NOURISH+™, G&H REFRESH+™, ve G&H PROTECT+™ olmak üzere 3 ayrı seriden oluşan Yeni G&H,doğadan ilham alarak üretilen yüzde 100 geri dönüşümlü ambalajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

G&H NOURISH+ EN RAHATSIZ CİLDİ BİLE RAHATLATIR! 

G&H NOURISH+™ serisi, Duş Jeli, Vücut Losyonu, Cilt Sabunu ve El Kremi içeriyorPortakal Çiçeği Balı, Karite Yağı, Kabak Çekirdeği Yağı ile harmanlanan zengin formülü, cildi beslediği gibi rahatlatıyor. 

Portakal Çiçeği, cildi nemlendirip yumuşatırken; Karite Yağı, cildin nem bariyerini onarmaya yardımcı olduğu bilinen A, E ve F vitaminlerini içeriyor.

Antioksidan özelliğe sahip Kabak Çekirdeği Yağı ise çevresel zarara karşı cildi koruyor. 

G&H REFRESH+ KURU CİLDİNİZİ YATIŞTIRIR!

G&H REFRESH+™ serisi, Duş Jeli ve Vücut Sütü içeriyor.

Aloe, Üzüm Çekirdeği Özü, Yeşil Çay Özü ile harmanlanan dengeli formülü, cildi yatıştırırken, yenilemeye ve nemlendirmeye yardımcı oluyorÇevresel etkilere karşı cildi koruyarak enerji veriyor.

G&H PROTECT+, CİLDİNİZ İÇİN DOĞADAN GELEN KORUMA! 

G&H PROTECT+™ serisi, Konsantre El Sabunu, Kalıp Sabun, Deodorant ve Terlemeyi Önleyici Roll-On ve Deo Spray’den oluşuyor

G&H PROTECT, kötü kokuları gideriyor. Kir ve kuruluğa karşı daha iyi koruma sağlıyor. Ayrıca bu özel ürün Beyaz Çay Özü, Doğal Mineraller, Yaban Mersini Özüyleharmanlanan doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bir formülesahip.

İçeriğindeki Beyaz Çay Özü, cildi güçlendiriyor ve çevresel zarara karşı koruyor. Doğal Mineraller, cildi tazeliyor. C Vitamini ve antioksidanlar açısından zengin Yaban Mersini Özü ise mevcut çevresel zararı onarıyor.

Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway SerbestGirişimcisi ile irtibata geçilebilir.  Eğer irtibatta olunan birAmwaSerbest Girişimcisi yok ise infoTR@amway.com.tradresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarasıvasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir.  

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerdenbiridirŞirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerindeülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da 8,8 milyar ABD dolarıbir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellikzinde yaşamve ev bakım ürünü sunmaktadırAmway’in en çok satış yapanmarkaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway SerbestGirişimcileri tarafından satılmaktadır.

Artistry™ Hakkında

1958’de  kurulan Artistry™’nin portföyünde yeni teknolojiler vemarkaya özel doğal türevli bileşenlerle geliştirilmiş olan ve hem erkekler, hem kadınlar için erken yaşlanmanın biyolojik ve çevreseletkilerini hedef alan cilt bakım ürünleri ile yüzgözler ve dudaklariçin her sezon yenilenen renkli kozmetik koleksiyonları yer alır. Artistry™ ürünleri dünya çapında 100’ün üzerinde ülke ve bölgedeüç milyondan fazla Amway Serbest Girişimcisi tarafındansatılmaktadır

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

1 Yanıt
  • Hatice
    Haziran 18, 2017

    Merhaba Burçin hn bir süredir instagram da paylaşımlarını zı takip ediyordum bloğunuzu yeni farkettim ve incelerken anway ve avon firmalarını görünce ilgi mi çekti ben LR iş ortağıyım aslında çok iyi de ürün kullanıcısı LR ürünleri için size çok dönen olmuştur diye düşünüyorum ama sayfanızda göremediğim için ürünlerimizi kullanmayı düşünmediniz mi ya da deneme fırsatınız olmadıysa da ben yardımcı olmayı çok isterim

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir