Franke Klimalar ile evinizin ‘havası’ değişecek

by

Bugün Franke Markasının yeni çıkardığı klimaları yakından tanımak için W Hotel’de düzenlenen harika bir partideydim. Franke klimaları diğer klimalardan ayıran en büyük özelliklere gelin beraber bir bakalım…

Franke ile evinizin ‘havası’ değişecek

Kalite ve özgünlüğünden ödün vermeyen Franke, Mutfak Sistemleri, Yüzey Uygulamaları ve Paslanmaz Çelik Banyo Malzemeleri alanında ki faaliyetlerine eklediği klima koleksiyonuyla evlerin havasını değiştiriyor. Modern Inverter teknolojisi ile enerji tasarruflu ve yüksek performanslı Franke Frame Klimalar, evlere konfor getiriyor.

 Hem siyah hem de beyaz kapağı olan tek klima

Franke Frame klima serisinin tüm modellerinde kullanıcılar hem siyah hem de beyaz kapağa ek ücret ödemeden anında sahip olabiliyor.

Dekor değiştiğinde klimayı yenilemek artık zorunluluk değil

Klimalar ile birlikte verilen siyah ve beyaz ön kapaklar evin dekoru ya da duvarın rengi değiştiğinde klimaya entegre edilerek yeni dekorda yeni bir klima alma zorunluluğuna da son veriyor.

Evlerde dekor ya da renkler ruh haline göre sık sık değişebilir. Franke Frame klimalar bu değişimlere hazır.

SESSİZ, ÇEVRE DOSTU VE ESTETİK

DC Inverter teknolojisi ile üretilen kompresör iç ve dış ünite fanları sayesinde Franke klimaların hem iç hem de dış üniteleri maksimum sessizlik özelliğine sahip. Uyku modu, 1W stand-by elektrik tüketimi, turbo fonksiyonu, Çift yönlü su drenaj çıkışı ve -15 – +50 derecede soğutma / ısıtma Franke Frame Klimalar’ın özelliklerinden birkaçı.

Ayrıca modern inverter teknolojisi ile enerji tasarrufu ve yüksek performans sunan Franke Frame Klimalar’ın soğutmada A++ ve ısıtmada A+ enerji sınıfı ürünleri tasarım ve performansın mükemmel uyumunu sağlıyor.

KONFORLU BİR KULLANIM VE ENERJİ TASARRUFU İÇİN BUNLARA DİKKAT EDİN:

  • Mekanınıza uygun klima kapasitesi seçin,
  • Isı yalıtımı iyi olan mekanlarda klimanız daha az enerji harcayacaktır,
  • Klimanızın iç ve dış ünitelerini direkt güneş ışığı alan yerlere koymaktan kaçının,
  • İç ve dış ünitelerin hava akışının engellenmemesi daha verimli kullanımı sağlar,
  • Cihazınızın sıcaklığının çok yüksek veya düşük sıcaklıklara ayarlamak performans ve konfor kaybına sebep olacağından tavsiye edilmez. Oda sıcaklığının dış hava sıcaklığından 5-6 derece farklı olarak ayarlanması daha verimli çalışmayı sağlar,
  • İç hava kalitesinin korunması için filtrelerin düzenli olarak bakımı ve değişimi yapılmalıdır.
  • Cihazınızın uzun süre performanslı çalışması için iç ve dış ünitelerin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

 

 

Henüz yorum yok.

Ne düşünüyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir